Home / Nezařazené / Konstelace v roce 2021

Konstelace v roce 2021

Období karantény nám přineslo kromě těžkostí i mnoho pozitivního. Tak už to v životě bývá – vše špatné má v sobě zárodek dobrého (a naopak i vše dobré v sobě nese zárodek špatného). Každá situace má v sobě vždy potenciál našeho osobního růstu. Naučili jsme se užívat si čas s rodinou. Pochopili jsme, že výkonnost naši práce není přímo úměrná hodinám, které v ní strávíme. Naučili jsme se novým způsobům práce.

I já sám jsem mimo jiné přišel na to, že s klienty se dá úspěšně pracovat na jejich zadání i on line, pokud nebyla možnost konzultace v mé koučovně v Hampsonu. Existují však věci, které prostě on line nejdou. Bohužel mezi ně patří rodinné konstelace. K této efektivní sebe rozvojové metodě je nezbytně nutné, aby se fyzicky sešla skupinka lidí. Přičemž není možné mezi ně nainstalovat plexisklo, ani zajistit dvoumetrové rozestupy.

Mé konstelační workshopy si proto daly delší pauzu. Své klienty můžu nicméně upokojit, že po dvouletém výcviku a tolika letech praxe mé schopností vést konstelační workshopy nijak neutrpěly :).

Už se moc těším, konstelacím velmi věřím. Domnívám se, že situace se už bude rychle měnit k lepšímu. Ve svém věku ale nemám důvod někam chvátat, tak plánuji zvolna a pokud možno na jistotu. Netlačím na pilu. Nicméně věřím, že po prázdninách už nebude třeba ani plexiskla, ani rozestupů. Naplánoval jsem proto již konkrétní termíny sobotních systemických konstelací v Hampsonu v Mladé Boleslavi na  sobotu 18/9 (přihláška ZDE) a sobotu 6/11 (přihláška ZDE).

O rozvolnění mých dalších aktivit se můžete přečíst na mém webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahoru